ביטוח אובדן כושר עבודה בהריון

ביטוח אובדן כושר עבודה בהריון

ענף הביטוח בישראל מתפתח בצורה מהירה בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר אנשים רוצים לכסות את עצמם מפני אירועים שליליים היכולים לפגוע בבריאותם וביכולת ההשתכרות שלהם. סיבה נוספת לפופולאריות הגדולה של פוליסות הביטוח השונות, היא הרצון לא להוות נטל פיזי, נפשי וכלכלי על המשפחה והחברים הקרובים במקרה של מחלה, תאונה, נכות ועוד.

אחד הכיסויים הנפוצים יותר בקרב הציבור, הוא אובדן כושר עבודה שזמין בין השאר דרך מוצרי הביטוח הפנסיוני, אך גם באמצעות פוליסות פרטיות שניתן לעשות באופן נפרד. כמו גם סוגי ביטוח אחרים, פוליסת אובדן כושר עבודה מתייחסת למצבים שונים פוטנציאליים שיכולים להתרחש במהלך הביטוח.

מאפייני ביטוח אובדן כושר עבודה בהריון

אחת הסיטואציות שאותה לוקחים בחשבון בפוליסת ביטוח אובדן כושר עבודה היא שמירת היריון. נשים רבות נקלעות למצב זה בעת עבודתן וזאת בגלל התפתחות הריונות בגילאים מאוחרים, טיפולי הפרייה ועוד.

בזמן שרוב הנשים מודעות לזכאות קצבת ביטוח לאומי בעת שמירת היריון, רבות מהן לא יודעות כי קיימת אופציה לקבל גמלת שמירת היריון אובדן כושר עבודה. אולם לא ניתן לקבל את שתי הקצבאות גם יחד, אך בהחלט אפשר להשוות בין הכדאיות של החלטה כזו או אחרת. באופן כללי, אם נתייחס לסכומים המתקבלים, מומלץ לנשים שמקבלות מתחת לשכר המינימום לבחור בקצבת ביטוח לאומי, אך לבעלות שכר גבוה, דווקא קצבה של ביטוח אובדן כושר עבודה שמירת היריון מקרן פנסיה היא עדיפה.

אם אתה מתכוון לעשות ביטוח אובדן כושר עבודה בקרוב, אנו יכולים לסייע לך ללא שום עלות או התחייבות. כל מה שעליך לעשות, הוא להשאיר את פרטי ההתקשרות עמך באתר ואנו מבטיחים ליצור אתך קשר טלפוני בהקדם האפשרי.