ביטוח סיעודי

כשאנחנו צעירים ובריאים יש לנו נטייה לא לחשוב על זקנה, מחלות או תאונות. אולם אלו הם תרחישים שקורים, חלקם מדרך הטבע, וחשוב להיערך אליהם בהתאם.

ביטוח סיעודי מבטיח לכל מי שהופך לחולה סיעודי, או מזדקן וזקוק להשגחה וטיפול, לקבל את השירותים להם הוא נזקק, ובכבוד.

מה זה ביטוח סיעודי

מדובר בפוליסת ביטוח מיוחדת שנועדה לספק מענה כספי למקרים בהם אדם הפך לחולה סיעודי ונזקק לסיוע בשגרת יומו, כמו סיוע בשכיבה וקימה, התלבשות, רחצה אכילה וכדומה.

ביטוח סיעודי מקנה למבוטח סכום כספי קבוע, החל מהרגע בו הוגדר כסיעודי ומשמש לכיסוי הוצאות הטיפול הסיעודי, בבית, או במסגרת אחרת.

ביטוח בריאות סיעודי

את הכיסוי הביטוחי מספקת חברת הביטוח ממנה רכשתם פוליסת ביטוח בריאות. גובה הקצבה החודשית הוא בהתאם לסכום שנקבע בעת רכישת הפוליסה והיקף הכיסוי בו בחר. יצוין כי גם בקופות החולים ניתן לרכוש ביטוח בריאות סיעודי, באמצעות תשלום המתווסף לתשלומי ביטוח הבריאות הממלכתי. יחד עם זאת, הכיסויים הביטוחיים שמעניקות קופות החולים הם ברוב המקרים בסיסיים יותר ונמוכים יותר מאלו שמתקבלים מחברות ביטוח פרטיות.

ביטוח בריאות וסיעוד

כשאתם רוכשים ביטוח בריאות פרטי חשוב לוודא כי קיים בו גם המרכיב של ביטוח סיעודי. פעמים רבות נוטים מבוטחים לחשוב כי מדובר רק על מצבים בהם אדם הגיע לגיל זקנה ואינו מסוגל לתפקד בעצמו, בעוד שהכיסוי הביטוחי ניתן בכל גיל, במקרים בהם המבוטח עבר תאונה, מחלה קשה, או נגרמה לו נכות שלא מאפשרת לו לתפקד באופן עצמאי כפי שנהג בעבר.

ביטוח סיעוד

אדם ההופך לסיעודי מאבד גם את יכולת ההשתכרות שלו, או שהיא פוחתת במידה ניכרת. ביטח סיעוד מאפשר למבוטח להמשיך ולהתנהל כפי שהתנהל בעבר ולקבל את הסיוע הרפואי, התרופתי והסיעודי להם הוא נזקק.

לפי החוק בישראל, חובת הטיפול באדם סיעודי חלה על בני משפחתו, הליך הדורש תעצומות נפש רבות, שלא לדבר על מימון ההוצאות הגבוהות. מסיבה זו, חשוב שכל אדם יתכנן את עתידו כדי שלא יהפוך לעול ויהיה לנטל ומעמסה על בני משפחתו.

לפני שרוכשים ביטוח סיעוד חשוב להבין מה מספקות קופות החולים וכיצד ניתן להשלים את הביטוח הזה באמצעים פרטיים, כך שיתקבל כיסוי נרחב עד כמה שאפשר. הדבר דורש בירור מעמיק ויסודי בין חברות הביטוח השונות, כדי להבין באיזו מהן תצדיק התמורה את ההשקעה וכמה זה בכלל עולה לנו.

נשמח לסייע לכם באיתור פוליסות ביטוח סיעודי ממיטב חברות הביטוח. הליך זה יחסוך לכם זמן רב באיתור הביטוחים המתאימים לכם והשוואת מחירים ביניהם. עם הפורטל, באמצעות מילוי מהיר של פרטיכם בטופס המקוון, תקבלו רק את ההצעות הרלוונטיות לכם, עם הסברים על המרכיבים של הפוליסה וכמובן עם כל המחירים שמציעות חברות הביטוח.

לכם יישאר רק להבין את הנתונים, להשוות ביניהם ולבצע בחירה מושכלת ונבונה שתשפיע על העתיד, שלכם ושל בני משפחתכם.

מלאו את פרטיכם באתר עכשיו ונשמח לסייע באיתור הצעות המחיר המשתלמות ביותר.