ביטוח תאונות אישיות לאופנוע

ביטוח תאונות אישיות לאופנוע

נהיגה על אופנוע או רכב דו גלגלי אחר נחשבת בצדק למסוכנת יותר וכזו החושפת את הנהג לפגיעות חמורות יותר כאשר הוא נמצא על הכביש. בניגוד לרכב עם ארבעה גלגלים, כל החלקה או מכשול לא צפוי בדרך יכול לגרום לנפילה ופציעה משמעותית של רוכב האופנוע.

חברות הביטוח מכירות את הסטטיסטיקה ולכן פוליסות ביטוח הרכב הן גבוהות יותר לנהגים ברכבים דו גלגליים (מה שיוצר התמרמרות לא מועטה בקרבם).

למה לעשות ביטוח תאונות אישיות לאופנוע?

לאחרונה, החלו חברות הביטוח להציע פוליסות ביטוח רכב חובה מוזלות יותר לרוכבי דו גלגלי, אשר כוללות השתתפות עצמית של 25 אלף ₪. הכיסוי של ביטוח חובה זה כולל רק פגיעות משמעותיות שגורמות לנכות או אובדן כושר עבודה לאורך זמן.

כל הפגיעות האחרות שנפוצות בקרב נהגי האופנוע, עמו שפשופים, שברים פשוטים ופציעות שנגרמו מנפילות קלות, אינן נכללות בכיסוי וזאת למרות שהן גורמות לסבל רב. למרות זאת, רוכבי אופנוע רבים מתפתים ובוחרים בפוליסות הביטוח הללו במטרה לחסוך במחיר הפרמיה.

ביטוח תאונות אישיות מאפשר לנהגי האופנוע לשדרג את הביטוח הקיים שלהם במידה משמעותית ולקבל כיסוי על אירועים עם פגיעות נוספות, שאינן כלולות בתוך ביטוח הרכב.

ביטוח תאונות אישיות לאופנועים – מאפיינים

צריך לזכור, שפוליסות ביטוח תאונות אישיות כוללות בדרך כלל כיסויים סטנדרטיים שמתאימות לאנשים שאינם חשופים לסכנות יוצאות דופן. נהגי אופנועים, טרקטורונים ועוסקים בפעילות מסוכנת יידרשו בדרך כלל להרחבת הביטוח ותוספת פרמיה על הסיכון. בנוסף לכך, כל מבוטח פוטנציאלי צריך לעבור על הסעיפים בצורה מוקפדת ולבדוק את הכיסויים שנכללים בתוך הפוליסה.

במידה וישנו ספק לגבי כיסוי ספציפי, יש ליצור קשר עם הסוכן ולברר בנוגע לנקודה הבעייתית. הסיבה לכך היא, כי לא מעט מבוטחים נתקלים בסירוב של חברת הביטוח לפיצויים ונאלצים פעמים רבות להיכנס לבוררות ארוכה מול החברה.

האם יש ברשותך אופנוע ואתה מעוניין לעשות ביטוח תאונות אישיות? אנו עומדים כאן לרשותך ומציעים לך השוואה בין הפוליסות המקיפות והמשתלמות ביותר עבורך. כדי לקבל את כל האינפורמציה הרלוונטית, כל מה שעליך לעשות זה להשאיר את פרטיך האישיים בעמוד זה ואנו נחזור אליך טלפונית בהקדם האפשרי.