השוואת מחירים לביטוח חיים

השוואת מחירים לביטוח חיים

ביטוח חיים חשוב לכל אדם המעוניין להגן על משפחתו ולהעניק לה רשת ביטחון כלכלית במקרה של מוות ובמקרים נוספים בהתאם לפוליסה הנרכשת. כדאי לדעת כי חברות הביטוח מציעות עלויות שונות לביטוח חיים לכן חשוב לא למהר ולרכוש את הפוליסה הראשונה הנקרית על דרככם אלא לערוך סקר שוק מקיף ולבצע השוואת מחירים לביטוח חיים בין כל החברות.

כמו כן, עליכם לבצע השוואת דמי ניהול בביטוח חיים כדי לרכוש ביטוח חיים זול יותר, ומעבר לכך יש לבדוק האם רוכשים פוליסה עם פרמיה קבועה או משתנה. ביטוח חיים עם פרמיה קבועה מאפשר לכם לדעת מראש מהו התשלום החודשי לאורך כל תקופת הפוליסה, יש לזכור כי העלות החודשית משתנה מעת לעת. בביטוח חיים עם פרמיה משתנה, פוליסה שכיחה כיום, המחיר משתנה ככל שגיל המבוטח עולה, במיוחד בגילאים מבוגרים.

טיפים בהשוואת ביטוח חיים

כדי לרכוש ביטוח חיים הכי זול עליכם לכרוך סקר שוק בין כל חברות הביטוח העוסקות בתחום. אין צורך לפנות לכל חברת ביטוח בנפרד על מנת לקבל עבור ביטוח חיים הצעת מחיר מאחר וכיום ניתן למצוא מחשבון ביטוח חיים, ובקליק אחד ניתן להשוות בין כל החברות. מחשבון ביטוח חיים מאפשר לכם לבדוק מי מחברות הביטוח מציעה את ההצעה הזולה והמשתלמת ביותר, עם זאת עליכם לבדוק גם מהם דמי הניהול ומה הפוליסה כוללת.

בנוסף, עליכם לבדוק האם קיים מרכיב חיסכון בפוליסה, האם עליכם לעבור בדיקה רפואית לפני ההצטרפות לביטוח, מהו גיל הכניסה ועד איזה גיל ניתן לקבל כיסוי ביטוחי, ובמידה ואתם מתכננים לקחת משכנתא כדאי לבדוק האם הפוליסה יכולה לשמש כביטוח חיים למשכנתא או שעליכם לרכוש פוליסה בנפרד, ולמעשה תשלמו כפל ביטוחים.

השוואת מחירים לביטוח חיים נחוצה כדי להוזיל את עלות הפוליסה אך גם כדי לבדוק פרמטרים כמו אפשרות להרחבות, עלות כל הרחבה, תקופת הביטוח ותקופת השינוי בפרמיה.

השוואת דמי ניהול בביטוח חיים

כאמור, כאשר מבצעים השוואת מחירים לביטוח חיים מומלץ לערוך גם סקר השוואת דמי ניהול בביטוח חיים של החברות השונות. לעתים, דמי הניהול הם הפרמטר שישפיע על החלטתכם מאיזה חברת ביטוח לרכוש את הפוליסה. כדאי לדעת כי יש הבדלים עצומים בין החברות ויש לכך השפעה על סכום הכיסוי, במיוחד כאשר רוכשים פוליסה עם אפיק חיסכון פנסיוני.

באמצעות מחשבון ביטוח חיים ניתן להשוות את ההצעות של חברות הביטוח השונות לפי פרמטרים בסיסיים כמו גיל, מין ועישון. עם זאת, בעת רכישת הפוליסה מחברת הביטוח נכללים פרמטרים נוספים העשויים להשפיע על מחיר ביטוח חיים.

טיפ חשוב בנושא השוואת מחירים לביטוח חיים הוא לבדוק מהו סכום הכיסוי. יש חברות המגבילות את סכום הכיסוי לכן אולי תמצאו ביטוח חיים זול אך הפיצוי נמוך ולכן הפוליסה אינה מתאימה עבורכם.

לשאלות נוספות ולמידע חשוב בנושא השוואת מחירים לביטוח חיים והשוואת דמי ניהול בביטוח חיים השאירו פרטים באתר וצוות יחזור אליכם בהקדם האפשרי.