ביטוח סיעודי לחולי סרטן

ביטוח סיעודי חולה סרטן

אדם אשר רכש פוליסת ביטוח בריאות לפני שפרצה או התגלתה אצלו מחלת הסרטן, יכול לקבל מחברות הביטוח פיצוי בגין אובדן כושר עבודה, כשגובה הפיצוי או הגמלה עומד על שבעים וחמישה אחוזים משכרו האחרון.

כמו כן יקבל המבוטח החזרים עבור טיפולים, ניתוחים ותרופות שאינם נמצאים בסל הבריאות ואינם מסובסדים על ידי קופות החולים.

כמו כן מציעות חברות הביטוח כיסוי ביטוחי סיעודי שמשמש חולים שזקוקים לעזרה פיזית בביצוע מטלות יום יומיות, כמו אכילה, רחצה, הלבשה וכדומה. רבים מהחולים זקוקים לסיוע סיעודי במיוחד בזמן קבלת הטיפולים הכימותרפיים, ולכך נועד הכיסוי הביטוחי.

כל הזכויות שהוזכרו, כולל כיסוי סיעודי לחולי סרטן, ניתנות על ידי חברות הביטוח, במידה והמחלה פרצה לאחר רכישת הפוליסה ולא היה ידוע שהיא קיימת קודם לכן.

אולם, במקרים רבים, חולה סרטן שכבר מצוי בשלבי גילוי המחלה או טיפולים ומעוניין להבטיח לעצמו כיסוי סיעודי למקרה הצורך, יגלה שחברות הביטוח אינן ששות לבטח אותו. ואם כבר יסכימו, הן יציבו שורה של תנאים לא פשוטים כתנאי למתן הביטוח, שלא לדבר על המחיר הגבוה.

ביטוח סיעודי סרטן

בכל כלל יש יוצא מן הכלל, וכך גם בחברות הביטוח. חלקן מאפשרות רכישת פוליסת ביטוח סיעודי סרטן, למרות הידיעה שיכול להיות שהמבוטח יממש את זכויותיו מהר יותר ממבוטחים אחרים שאינם חולים. לרוב תהיינה פוליסות אלו שונות מפוליסות ביטוח סיעודי סטנדרטי ויכללו רשימה של סוגי הסרטן המאפשרים פיצוי כספי או ביטוח סיעודי. כמו כן, רוב הסיכויים שמחיר הפוליסה יהיה גבוה יותר.

חברות אחרות יתנו את מתן הכיסוי הביטוחי רק לאחר שלוש שנות ביטוח. כלומר, במהלך שלוש השנים הראשונות, גם אם תחול הידרדרות במצב המבוטח החולה, הוא לא יהיה זכאי לפיצוי, אלא רק בתום שלוש השנים.

כך תמצאו ביטוח סיעודי לחולי סרטן בתנאים ובמחירים הנוחים לכם

אם אתם מתקשים למצוא את חברת הביטוח שתשווק לכם פוליסת ביטוח סיעודי, זה הזמן המתאים ביותר להיעזר בפורטל צוק ביטוח. בשום אופן אל תייאשו ואל תוותרו על זכותכם להיות מבוטחים, במיוחד לאור העובדה שאתם משלמים הרבה כסף עבור ביטוחים אלו!

מלאו את פרטיכם בטופס ההתקשרות שבאתר ומומחים ישמחו לסייע לכם ולהציג בפניכם הצעות מחיר משתלמות של חברות ביטוח, ביניהן תוכלו להשוות ולבחור את זו המתאימה לכם ביותר.