הדברת פרעושים

ישנם ארבעה סוגי פרעושים המוכרים בארץ: פרעוש הכלב, פרעוש החתול, פרעוש האדם, ופרעוש החולדה. הפרעוש הנפוץ בישראל הוא פרעוש החתול.

פרעושים ככלל נחשבים מזיקים זוחלים, להם יש יכולת ניתור עד גובה של 50-60 ס"מ. כתוצאה מכך ניתן למצוא אותם במשטחים בגבהים שונים- רצפות, מיטות, ספות וכו'.

פרעושים מעבירים מחלות שונות לבני אדם. המקרה המפורסם בעולם של העברת מחלות על ידי פרעושים התרחש באירופה, כאשר מחלת הדבר שהייתה קיימת בחולדות הופצה על ידי פרעושים. מגפה זו הייתה אחראית לחיסול רבע מאוכלוסיית אירופה בתקופת ימי הביניים.

סימני נגיעות הפרעוש בבתים מתבטאים בשתי צורות: עקיצות מרובות הגורמות לגירוד עד כדי זוב דם, ומצב בו דייר אחד בבית עקוץ מאוד בעוד דיירים אחרים כמעט ואינם עקוצים.

אופן הטיפול בפרעושים הינו שונה במקצת מן הטיפול ברוב המזיקים כיוון שעל מנת לחסל את הבוגרים וכן את הצאצאים (ביצים, זחלים וכו'), ישנו צורך בשילוב מספר שיטות הדברה.

ישנם מספר אפשרויות לטיפול נגד פרעושים:

א.      אם ישנם בעלי חיים בבית- טיפול בפרעושים שעליהם.

ב.      הדברה עם חומר ריסוס על כל רצפת הבית.

ג.       טיפול בחצרות ובגינות הצמודים לבית, בחומרי הדברה ירוקים.

הדברה במרכז

שירותי הדברה עוסקת בהדברה ירוקה עם במערכת ניטור לחרקים ומכרסמים על מנת לדעת איפה והיכן לטפל במפגע של החרקים והמכרסמים. בנוסף חברתינו עוסקת בתחזוקה חודשית ושוטפת עם מסעדות, קייטרינג, בתי חולים, בתי אבות, גני ילדים, בתי ספר, מכללות ועוד. 

שירותי הדברה הינה הדברה ירוקה ובטוחה עם מיטב מדבירים מוסמכים נגד כל סוגי החרקים. כמו כן אנו גם מקצועים בהדברת עכברים והדברת חולדות ! הגעה עד שעה לבית הלקוח!

להשארת פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם: