הדברת תיקנים

ישנם מספר סוגי תיקנים בארץ, כאשר העיקריים ביניהם הינם התיקן האמריקאי, התיקן הגרמני ותיקן הפסים. מקור השם תיקן טמון בתיק הביצים התלוי בקצה גבו של התיקן. התיקנים מעבירים מחלות לבני אדם בצורה מכנית על ידי מעבר ממקום מזוהם למזונות של האדם.

התיקן האמריקאי מגיע מבורות הביוב הביתיים אל תוך הבית עצמו, או באמצעות תעופה או באמצעות טיפוס בניקוזים. התיקן הגרמני אינו מסוגל לעוף, ועלול להגיע אל ביתנו דרך קרטונים, משלוחים מחוץ לבית וכו'. הוא מתרבה בקצב מדהים, ועל כן חוסר טיפול בזמן יכול לגרום לעומס הדברות וריסוסים בבית (שלא בריא באופן עקרוני). תיקן הפסים אינו מצוי בכמויות אדירות בארץ, וניתן למצוא אותו במיוחד במטבחים בעלי כיסוי נייר על המדפים.

הטיפול הניתן בארץ לתיקנים השונים הינו:

א.      הדברת ביובים/ מערכות ביוב/ ניקוזים וכו'.

ב.      איבוק שקעי חשמל, מנועי מקררים, ומכשירים מייצרי חום שונים אשר מושכים אליהם תיקנים.

הדברה במרכז

שירותי הדברה עוסקת בהדברה ירוקה עם במערכת ניטור לחרקים ומכרסמים על מנת לדעת איפה והיכן לטפל במפגע של החרקים והמכרסמים. בנוסף חברתינו עוסקת בתחזוקה חודשית ושוטפת עם מסעדות, קייטרינג, בתי חולים, בתי אבות, גני ילדים, בתי ספר, מכללות ועוד. 

שירותי הדברה הינה הדברה ירוקה ובטוחה עם מיטב מדבירים מוסמכים נגד כל סוגי החרקים. כמו כן אנו גם מקצועים בהדברת עכברים והדברת חולדות ! הגעה עד שעה לבית הלקוח!

להשארת פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם: