יועץ שיווק

למה העסק שלך צריך יועץ שיווקי?

יועץ שיווק הוא מנוע ליצירת תוצאות ושיפור שורת הרווח

מאת: משה שמש, יועץ אסטרטגי שיווקי

יועץ שיווקי הוא תוספת כוח לקידום ופיתוח עסקי – יועץ ומלווה בעל ניסיון ומומחיות עם קבלות הוא תוספת עוצמה לכל נותן שירות, עסק, חברה, או ארגון, ניסיון בהבנת תהליכים ניתוח מעמיק מתן פתרונות תפורים לפי מידה וצורך.

בא מבחוץ ומזיז – יועץ שיווק שבא מבחוץ מביט על ההתנהלות העסקית השיווקית, מכירתית ומתוך ניסיונו מייצר אסטרטגיה שיווקית, דרך, מלווה מהלכים. מגדיר מה יש לעשות על מנת לייצר פריצת דרך ולהגיע לכלל הגורמים והתוצאות העסקיות תוך הגדרת חזון, יעדים ודרכי פעולה.

מתאוריה לשטח – יועץ שיווקי בעל הבנה בליווי וייעוץ אסטרטגי מדריך מכוון מנווט תוך יישום תהליך סינרגטי בין השלב התאורטי תכנוני לשלב הביצוע היישומי בשטח.

מעלים את השיווק ומכירות לראש סדר היום  – חברות/ארגונים עסקיים ונותני שירות השוכרים יועץ שיווקי מעלים את רמת המחויבות שלהם למגוון תהליכי השיווק, והפוש להגדלת המכירות.

מוויז'ין עסקי ממוקד לעד לוחות זמנים לתוצאות – בתהליך המקצועי, נבחנים צרכיו ומטרותיו של החברה, עסק, ארגון או נותן שירות ובאים לידי ביטוי בתכנת שיווקית המציגה ויז'ן עסקי ממוקד. יועדים, מטרות, הבנת החוזקות, הצגת חולשות, ניתוח קהל היעד, ניתוח המתחרים, דרכי פעולה, משיבים ובקרות, ביצוע לוחות זמנים מוגדרים.

התרומה של היועץ השיווקי:

מנועי צמיחה – יועץ אסטרטגי שיווקי מסייע בפיתוח מנועי צמיחה מחוללי שינוי בשווקים תחרותיים וצפופים.

מיקוד בשיווק – יועץ אסטרטגי שיווק משביח את העסק. מעניין, מאתגר ומביא להגשמה ומיקוד בשיווק ומסייע להוציא מכוח אל הפועל.

כל ספק והפתרון שלו – כל ספק מביא את הפתרון שהוא מכיר, אנשי רשתות חברתיות אומרים…פייסבוק ומציגים 1001 פתרונות,  אנשי קידום ובניית אתרים אומרים אינטרנט ומציגים תוכניות וקונספטים,  אנשי תקשורת אומרים יחסי ציבור וכו'. יועץ שיווק יודע לנצח על התזמורת ולנווט נכון את מהלכים.

חסכון – יועץ שיווקי מסייע בהורדת עלויות מגוון הוצאות לסעיפים ההכרחיים ובמה כדאי להשקיע יותר על מנת להגיע לתוצאות הרצויות.

הסיפור השיווקייועץ אסטרטגי שיווק מסייע בבניית הסיפור השיווקי של העסק שבא לידי ביטוי בקשת רחבה של אמצעי תקשורת החל משיחות נטוורקיינג ועד שיחה בת 2 דקות עם לקוח חשוב. דרך מגוון הכלים העומדים לרשות העסק לרבות אתר אינטרנט, דף פיסבוק, ניוז לטר ומצגות. חשוב לבנות סיפור עם מבנה נכון, משכנע, זכיר ויעיל.

מחויבות לתהליך מקצועי – בו נבחנים צרכיו ומטרותיו של העסק, חברה או נותן שירות ובאים לידי ביטוי בתכנת אסטרטגית עם חזון, יעדים ומטרות. הבנת השוק, לוחות זמנים, דרכי פעולה, משובים ובקרות ביצוע.

תוצאות – יועץ אסטרטגי שיווקי מייצר תוצאות שמורגשות במכירות

רוצה הצעת מחיר ליועץ אסטרטגי שיווקי? שיחת ייעוץ חינם

השאר/י פרטים והיועץ יחזור אליך בהקדם

השאר/י פרטים והיועץ יחזור אליך בהקדם