ייעוץ אסטרטגי לתרגם רעיון וחזון למציאות עסקית מוצלחת

ייעוץ אסטרטגי המציג זווית ראיה חדשנית ואופק להצלחה

הצלחה עסקית לטווח ארוך היא תוצאה של שבעה שלבים חשובים אותם מתכננים ומנהלים יועצים אסטרטגיים וזאת כמובן לאחר שכבר עברתם את שלב בניית תוכנית עסקית:

  • אסטרטגיה עם רגליים על הקרקע – אסטרטגיה אותה בונה היועץ האסטרטגי וצוות המחקר המבוססת על ניתוח מציאותי, חזון ארוך טווח בשילוב תכנית יישומית היא מפתח להצלחה.
  • אסטרטגיה עם מדדים – אסטרטגיה עם מדדים כמותיים, יעדי המותג, יעדי המיקום, יעדי מוצרים, יעדי מכירות שנבנים בשיתוף היועץ האסטרטגי.
  • אסטרטגיה של תחרות מוגברת – השווקים הופכים לצפופים, הלקוחות מתוחכמים, הסביבה דינמית ומשתנה וכלן צרים לייצר אסטרטגיה עסקית שיווקית שיודעת לקרוא את התחרות ולתת לה מענה.
  • אסטרטגיה של בידול – אסטרטגיה ברורה, חדה ומאוזנת הלקוח את מגוון היתרונות, חסרונות, חסמים ויוצרת בידול שניתן ליישם בכל הרמות בשילוב היועץ האסטרטגי.
  • אסטרטגיה של הזדמנויות – תפקידו החשוב של היועץ האסטרטגי העסקי להביא את הידע, הניסיון, ההון העסקי, להציג תכניות חדשות ולהביא אסטרטגיה של הזדמנויות תוך הגברת שיתוף פעולה בין העסק, ספקים והלקוחות שהם הציר החשוב בסיפור. מחקרים הם שלב חשוב בסיפור.
  • אסטרטגיה של חדשנות וזווית ראיה שונה – ייעוץ אסטרטגי עסקי עם אג'נדה המבוסס על היכרות מעמיקה עם מגוון הצרכים של הלקוח ולהציג זווית ראיה חדשה ומשמעותית עם פתרון אפקטיבי מקורי וחדשני.
  • יצירת פלטפורמה מיטבית למימוש
  • חברת צמיחה פיתוח עסקי הוקמה בשנת 2005 מאז ועד היום היא עוסקת בייעוץ אסטרטגי, עסקי שיווקי, צמיחה המייצרת אסטרטגיה של מיצוב ומיפוי, זיהוי הזיקה בין הלקוחות בין העסק ויצירת פלטפורמה מיטבית למימושם.

מתי נעזרים בייעוץ אסטרטגי?

כשעסק, חברה, ארגון מבנים את הצורך לחשוב אחרת, לראות אחרת, לעשות אחרת. מה שהיה עד עכשיו נכון אבל זקוק לשיפור.

כשעסק, חברה, ארגון פונים לשווקים חדשים.

שעסק, חברה או ארגון נמצאים בשלב של חדירה.

עסק, חברה, ארגון נמצאים במצב של ירידה.

בניית אסטרטגיה עסקית שיווקית אפקטיבית מייצרת חזון, יעדים, שיפור רווחיות, מציאת משקיעים, הרחבת קהל הלקוחות, תכנון המציאות, הגדלת מכירות

 חשוב לייצר ייעוץ אסטרטגי הבונה צדע אחר צעד את העסק להצלחה.

רוצה הצעת מחיר ליועץ אסטרטגי שיווקי? שיחת ייעוץ חינם

השאר/י פרטים והיועץ יחזור אליך בהקדם

השאר/י פרטים והיועץ יחזור אליך בהקדם