לצמצם פער בין הרצוי למצוי בשיווק לעסק קטן ובינוני ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים

להיות או לחדול – ההחלטה לעשות מעשה בתחום המכירות וקידום העסק היא החלטה של להיות או לחדול.

משהו לא עובד – הבנתם שמערך המכירות והשיווק שלכם לא עובד, אתם גם יודעים לאבחן את הסיבות ומחפשים את הדרך לפתרון.

מה באצת תקוע ? יועץ שיווק, יועץ אסטרטגי, מומחה לעסקים קטנים ובינוניים יסייע לכם להבין מה באמת תקוע? מה נדרש כדי לייצר שינוי? ומהי הדרך בה תוכלו למצוא את האפיק ליישם את השינוי בעסק בתחומי המכירות ולהטמיע.

יוצאים לדרך חדשה– ליווי שיווקי אסטרטגי הינה תהליך מקצועי המאפשר לגשר על הפער בין הרצוי למצוי בעסק שלכם. התהליך האסטרטגי השיווקי שעובר נותן השירות או בעל העסק מושתת על הנחת היסוד שיש כוונה לצאת לדרך חדשה. יש רצון כנה לייצר מנועי צמיחה עסקיים מחוללי שינוי.

שינוי המנגנונים התקועים – תפקידו של היועץ האסטרטגי, יועץ שיווקי בעסקים קטנים ובינוניים,  להבין, להכיר ולהניע את המנגנונים המפעילים את הכפתור המנגנונים הינם החזון של נותן השירות בעל העסק, השאיפות, היכולות, היעדים, המטרות מכאן בונים תכנית אסטרטגית.

כסף הוא לא הבעיה – הנחישות והתמדה זה הפתרון

רבים מבין בעלי העסקים הקטנים והבינוניים אומרים לי אין לי תקציב אין לי כסף.

התשובה היא לא כסף התשובה היא כמה רחוב בעל העסק מוכן ללכת? מה היוזמה שלו לייצר שינוי? להופיע בכנסים, ליזום פגישות עם קהל היעד, לצאת לשטח, לשלוח חומרים פרסומיים ממוקדים לקבוצת המטרה, לעשות טלמרקטינג מניע. רוב הדברים שציינתי לעיל אינם עולים כסף הם דורשים נחישות, מבט רעב בעיניים וכן התמדה בשיווק הם הכלים המרכזיים היכולים לחולל שינוי בעסק.

הכוונה אישית ומקצועית – הכוונה אישית ומקצועית מייצרת חזון, דרך פעולה, אמצעי קידום ושיווק ומייצרת לוחות זמנים.

ניהול לוחות זמנים – זמן שיווק – ניהול זמן הוא כלי חשוב בהצלחה בשיווק עסקים קטנים ובינוניים. ניהול זמן יעיל ואפקטיבי המגדיר זמן שיווק.

ייעוץ אסטרטגי לעסקים קטנים ובינוניים, ייעוץ שיווקי לעסקים קטנים ובינוניים זה הזמן זה המקום להתחיל לפעול

רוצה הצעת מחיר ליועץ אסטרטגי שיווקי? שיחת ייעוץ חינם

השאר/י פרטים והיועץ יחזור אליך בהקדם

השאר/י פרטים והיועץ יחזור אליך בהקדם