קונה רכבים לברזל

קונה רכבים לברזל

אנו חברה מסייעת לכם למכור את הרכב הישן ותורמים לשמירת איכות הסביבה באמצעות ביצוע תהליכי מחזור של חלקי הברזל וחומרי הגלם האחרים מהם עשוי רכבכם. קונה רכבים לברזל מגיע עד לביתכם וגורר את הרכב הבלתי תקין או הישן מאוד מבלי שאתם נאלצים להתמודד עם מכירתו אשר עשויה להיות בעייתית וללא צורך בהשקעת מאמצים וכאבי ראש מיותרים וכן הפעולה תאפשר לכם לחסוך כספים הנדרשים להשקעה ברכב כגון הוצאות על רישוי וטסט או עבודות תחזוקה אשר בשלב זה הופכות לבלתי משתלמות.

המודעות לשמירה על איכות הסביבה הולכת וגוברת מתוך ההבנה וההכרה בחשיבות הנושא, הרשויות המקומיות בהוראה ושיתוף של משרד התחבורה והמשרד ואיכות הסביבה מציגות הנחיות חדשות בכל הנוגע לפינוי רכבים מיושנים ובלתי שמישים אשר בעבר היו נוהגים "לקשט" לנו את צדי הדרכים. בעקבות ההנחיות ומודעות הציבור מהלכים אשר נועדו לפינוי מפגעים סביבתיים ולהאצת תהליכי המחזור מקבלים משנה תוקף. אחת הדרכים היעילות המיישמות הנחיות אלה היא פינוי ומכירה של רכבים משומשים באמצעות מכירתם לגורם מקצועי ומוסמך לכך – קונה רכבים לברזל.

חברה שקונה רכבים לפירוק הינו עסק בעל ניסיון עשיר וידע מקצועי עם שירות איכותי אשר נותן לכם, בעלי רכבים ישנים, עובדים 24/7 מענה מהיר ומקצועי לפינוי הרכב הישן שברשותכם
אנו נותנים גם שירותי חילוץ וגרירה, גרירת משאיות מלגזות ועד 3 רכבים יחד. מחירים הוגנים וללא תחרות.

•    זמינות החברה בכל שעה ובאזורים נרחבים ברחבי הארץ.

רוצה למכור את הרכב לפירוק?

השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם