קונה רכבים לפירוק

קונה רכבים לפירוק הינו עסק בעל ניסיון עשיר וידע מקצועי עם שירות איכותי אשר נותן לכם, בעלי רכבים ישנים, עובדים 24/7 מענה מהיר ומקצועי לפינוי הרכב הישן שברשותכם
אנו נותנים גם שירותי חילוץ וגרירה, גרירת משאיות מלגזות ועד 3 רכבים יחד. מחירים הוגנים וללא תחרות.

קונה רכבים לפירוק ונסיעה – מה עובר על הרכב הישן?

• בשלב הראשון אנו ננסה לבצע תיקון מסיבי של הרכב אשר יאפשר מכירתו מחדש. כאשר אינה אפשרית או משתלמת, ייעשה שימוש בחלקים כחלפים אשר עוברים תהליך של שיפוץ והם מתקנים ברכבים חדשים או משמשים כחלקי חילוף במוסכים השונים.

• צמיגי הרכב משמשים למחזור והפוכים לחומר גלם
למגוון צרכים דוגמת ייצור חומרי בידוד וכו'.

• הברזל ממוחזר ומשמש לייצור תעשייתי של ברזלים דקים המשמשים בעיקר לבניין.

• הזכוכיות מותכות ומשמשות לייצור קערות ובקבוקים.

חילוץ וגרירה

אם אתם בעלי רכב מיושן או בעייתי אשר נכנס למוסך בתדירות גבוהה וודאי הבנתם כי ההוצאות וההשקעה בו אינה משתלמת לאורך זמן. יתר על כן רכב אשר עומד מיותם בחנייה ובמקרים רבים אינו מבוטח או כזה אשר לא חודש עבורו הרישוי, עלול להפוך למפגע סביבתי או בטיחותי כאשר הוא על הכביש. הפתרונות והאפשרויות למכירת רכב כזה הן מוגבלות וברוב המקרים תתקלו בקושי למכור אותו או לקבל תמורה כלשהי עבורו. הפתרון המתבקש במקרים אלה הוא קונה רכבים לפירוק אשר מספק מענה לרכבים ישנים.

רכבים מיושנים או בלתי שמישים מועברים על ידי חילוץ וגרירה למגרשים המיועדים לקבלתם. תהליך הפירוק כולל פירוק החלקים הרלוונטיים למחזור ולשימוש חוזר וכן להוצאת המתכת והברזל והעברתם למחזור. מכירת רכבים לפירוק היא אפשרות מצוינת לכל מי שמעוניין להיפטר מהרכב הישן בשל אי תקינות, תאונה או מכל סיבה אחרת מתוך ידיעה כי ספק גדול אם ימצא קונה אשר יסכים לשלם ולהעניק תמורה בעבורו. מכירת רכב לחברות מקצועיות ובעלות ניסיון בתחום מאפשרת קבלת תשלום הוגן עבורו ובמזומן. הרווח הוא כפול, גם כספי וגם חוסך לכם הרבה דאגות וכאבי ראש מיותרים.

קונה רכבים לברזל

אנו מסייעים לכם למכור את הרכב הישן ותורמים לשמירת איכות הסביבה באמצעות ביצוע תהליכי מחזור של חלקי הברזל וחומרי הגלם האחרים מהם עשוי רכבכם. קונה רכבים לברזל מגיע עד לביתכם וגורר את הרכב הבלתי תקין או הישן מאוד מבלי שאתם נאלצים להתמודד עם מכירתו אשר עשויה להיות בעייתית וללא צורך בהשקעת מאמצים וכאבי ראש מיותרים וכן הפעולה תאפשר לכם לחסוך כספים הנדרשים להשקעה ברכב כגון הוצאות על רישוי וטסט או עבודות תחזוקה אשר בשלב זה הופכות לבלתי משתלמות.

המודעות לשמירה על איכות הסביבה הולכת וגוברת מתוך ההבנה וההכרה בחשיבות הנושא, הרשויות המקומיות בהוראה ושיתוף של משרד התחבורה והמשרד ואיכות הסביבה מציגות הנחיות חדשות בכל הנוגע לפינוי רכבים מיושנים ובלתי שמישים אשר בעבר היו נוהגים "לקשט" לנו את צדי הדרכים. בעקבות ההנחיות ומודעות הציבור מהלכים אשר נועדו לפינוי מפגעים סביבתיים ולהאצת תהליכי המחזור מקבלים משנה תוקף. אחת הדרכים היעילות המיישמות הנחיות אלה היא פינוי ומכירה של רכבים משומשים באמצעות מכירתם לגורם מקצועי ומוסמך לכך – קונה רכבים לברזל.

קונה רכבים במזומן

פירוק רכב על ידי חברה אשר קונה רכבים במזומן טומנת בחובה יתרונות רבים לבעל הרכב. האפשרות למכור רכב ישן או בלתי שמיש היא בעייתית והקושי במציאת קונה רציני רב. התוצאה היא שרכבים ישנים עומדים מיותמים בחנייה או בקרבת הבית מבלי יכולת לעלות אותם על הכביש. ברוב המקרים, בעל הרכב מבין בשלב כלשהו כי אין טעם להשקיע ברכב ברישוי, טסט או תיקונים והוא הופך למפגע סביבתי. הפתרון המיידי והנוח ביותר הוא למכור את הרכב חברות מקצועיות המתמחות בתחום, קונה רכבים במזומן גם יעשה לכם את השירות של גרירת הרכב מביתכם וגם יעניק לכם תמורה עבורו במזומן אשר תהייה הוגנת.

אנו זמינים בכל שעה ולאחר בדיקה כלית המבוצעת במקום נוכל לתת הצעת מחיר הוגנת. רכבים אשר נקנים על ידינו זוכים לתמורה כספית אשר ברוב המקרים אם לא בכולם תהיה גבוהה יותר מכל אפשרות אחרת. יתרונות מכירת הרכב לקונה רכבים במזומן כוללים

•    זמינות החברה בכל שעה ובאזורים נרחבים ברחבי הארץ.

רוצה למכור את הרכב לפירוק?

השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם
השאר פרטים ונציג יחזור אליך בהקדם