קריאייטיב – מומחים המתאימים אישית אסטרטגיית שיווק

חדשנות זהו הדגל שלנו

היישום של אסטרטגיית המותג נמצא בפתרונות קריאייטיביים

"צמיחה פיתוח עסקי "מעניקה קשת רחבה של שירותי קריאייטיב עם מיטב בעלי המקצוע הפועלים בשיתוף עם צמיחה:

  • מעצבים גרפיים.
  • מאיירים.
  • צלמים.
  • בוני אתרים.
  • תכנתים.
  • קופירייטרים.
  • מפיקי דפוס.

חדשנות קריאטיבית מבית "צמיחה פיתוח עסקי" באה מתוך ניסיון, ידע, הבנת השוק, הבנת השטח, סקרנות ואהבה לתחום.

היכולת "לפצח" ולהציג את הפתרון ולהטמיע הינם יסוד חשוב בשירותי הקריאייטיב.

קידום העסק שלנו אל מול התחרות הענפה בשוק יכול להיות משימה לא פשוטה. השוק הישראלי הינו שוק מצומצם יחסית מבחינת כמות הלקוחות שיש בו וכל לקוח מהווה לקוח ששווה להילחם עליו. קבלת ייעוץ אסטרטגי לעסק שלנו יוכל לסייע לנו להבין טוב יותר מהם הכלים שחסרים לנו בשביל להוביל את השוק ולהצליח. שירותי ייעוץ אלו יכולים לכלול בין השאר שירות מקצועי של קריאייטיב ושיווק העסק שלנו באופן מותאם אישית לקהל הלקוחות שאנחנו רוצים למשוך. ככל שנהיה ממוקדים יותר בנוגע לקהל הלקוחות שאנחנו פונים אליו כך יהיה לנו קל יותר לשווק בפניו את העסק שלנו ולהגיע לאחוז גבוה יותר בהתאם של סגירת עסקאות. המטרה של שיווק העסק שלנו היא להגדיל את כמות העבודה שלנו ולאפשר לנו לעבוד עם לקוחות שאנחנו יכולים לתרום להם ולסייע להם בתחום המומחיות שלנו.

שירותי קריאייטיב מהווים חלק קטן ממכלול של שירותי ייעוץ שיווקי שכל עסק יכול להפיק מהם תועלת רבה. חלקים חשובים נוספים בשיווק העסק שלנו כוללים בין השאר שירותי מיתוג לעסק, שירותי בנייה של אסטרטגיה עסקית וגם שירותים של פיתוח העסק. כלל השירותים הללו נועדו לאפשר לנו לפתח את העסק שלנו ולהפוך אותו לעסק שיכול להתקיים באופן הטוב ביותר במשך תקופת זמן ארוכה. רבים מן העסקים בארץ נסגרים לאחר תקופה קצרה בה פעלו – בגלל ניהול לא נכון ושיווק לא נכון. קבלת עזרה בזמן אמת ממומחים בתחום הפיתוח העסקי והשיווק יכולה לסייע לנו לתרום להצלחת העסק שלנו הן בעתיד הנראה לעין והן בעתיד הרחוק יותר. ככל שנבחר לעצמנו יועצים טובים יותר כך העסק שלנו יוכל לבנות בסיס איתן יותר להצלחה ופעולה בשוק. ההתמודדות עם התחרות בשוק היא לא פשוטה לאף עסק וחשוב שנדע לקבל עזרה ממומחים ולא לטמון את הראש בחול כאשר אנחנו לא נוחלים הצלחות. מומחים בתחום השיווק ישפרו את אופן הפעילות של העסק שלנו ואת התדמית שלו בעיני הציבור הרחב שישמח בבוא הזמן לבחור ולעשות אתנו עסקים.

הסוד הוא לצאת מהקופסא, ואנחנו רוצים לחרוג מהקווים, כי שם אנחנו נבלוט על פני כל המתחרים. קריאייטיב זה ליצור את התבנית מחדש, לתת את הקו המנחה וליצור מגמה שטרם הייתה.

על מנת ליצור יש מאין נחוץ רעיון, שפורץ את הגבולות שהיו קיימים עד כה. שביב של הגיג או הבזק של הרהור יכולים בשניות להפוך לרעיון מבריק שיהווה קטליזטור לכל הבלגן שיבוא אחר כך, כן, אנחנו רוצים לעשות הרבה רעש ובלגן.

ואז מגיע התוכן שאנו יוצקים לתוך התבנית החדשה שיצרנו, תוכן חדשני, עדכני, מקצועי, רלוונטי, עם קריצה או נגיעה בדיוק במקום בו הצרכן רוצה שיגעו בו, כי רק ככה הוא מחליט, שאנחנו טובים עבורו יותר מהמתחרים.

רוצה הצעת מחיר ליועץ אסטרטגי שיווקי? שיחת ייעוץ חינם

השאר/י פרטים והיועץ יחזור אליך בהקדם

השאר/י פרטים והיועץ יחזור אליך בהקדם