10 טיפים – איך לשכנע את הלקוח לבחור בעסק שלך?

כיועץ שיווקי וקופירייטר שנמדד על התוצאות, אני מבין שפה אחת- תוצאות!

להוביל מהלכים, להימדד בכל חודש על פי הביצועי המכירות של החודש שעבר, לדעת שכל שקל שאתה משקיע בשיווק ופרסום דיגיטלי נמדד בקופה. לחיות בתודעה מקצועית שבכול רגע בעולם עסקי תחרותי וצפוף התמונה עשויה להשתנות ולהיות ערוך ומוכן עם פתרון יצירתי!

טיפ מספר 1 הנקודה אישית – מה היה החלום שלך? מה המקור שהניע לפתיחת העסק? למה אתה עושה את מה שאתה עושה?

טיפ מספר 2 קונפליקט –  בשכנוע לקוח צריך לדעת לייצר סיפור ומי לא נתקל באתגרים? לכן יש לציין את הקונפליקט עם רצונות, מעצורים והתגברות על מכשולים.

טיפ מספר 3 הימנעות מסופרלטיבים – סיפור עסקי משכנע מסופר שהוא אותנטי, ענייני, אמין ללא סופרלטיבים, מכלול התכונות והערכים שמאפיינים את העסק והופכים אותו למיוחד – למותג.

טיפ מספר 4 מחשבה והזדהות – מסר משכנע טוב מביא את השומע או הקורא / גולש לחשוב… לצפות למה שיקרה… מה התפתח, ולהזדהות.

טיפ מספר 5 הגדרות– כיצד אתה מגדיר את עצמך ואת השירותים שאתה נותן. מה ההגדרה של היעדים שלך. מהו המארז גרפי שאתה מציג ללקוח כדי שימשוך אותו ויעניין אותו.

טיפ מספר 6 תועלות – מהם התועלות שהלקוח יקבל מקניית המוצרים או השירותים שלך? מצא את הדרך לספר לו זאת.

טיפ מספר 7 בידול – בנה הבידול ויתרון יחסי מול המתחרים, תשקיע במיתוג עכשווי בניית שפה גרפית עדכנית, טקסטים ממגנטים שמספרים הכל במעט מילים.

טיפ מספר 8  השראה–  חשוב שהלקוח יקבל השראה מאישיותך מהשירות והמוצר.

טיפ מספר 9 ערוצי הפצה – תתאים את סיפור העסקי לכל ערוץ שיווק דיגיטלי, פייסבוק, אינסטגרם, בלוג, טוויטר, אתר אינטרנט, מצגות, סרטונים, הרצאות, סדנאות ספר את הסיפור בכל ערוץ דיגיטלי ופרונטאלי!

טיפ מספר 10- ויראליות– הסיפור האותנטי היצירתי הוא הסיפור של העסק שלך ואם אתה יודע לספר אותו באופן מדויק, נכון ומקצועי. קהל יעד ירצה לשמוע את המשך העלילה, יעקוב אחריך בפייסבוק, אינסטגרם, בלוג, יפנה את חבריו, ישתף פוסטים, יעניק לך עוד ועוד במות!

כל יום נפתחות הזדמנויות חדשות

השוק מזמין כל הזמן הזדמנויות, שינויים לכל הכיוונים, הדיגיטל מניסיוני כ30 שנה בתחום שיווק ומכירות כיועץ בתחום העצה החשובה שלי, היו פתוחים לשינויים ,על ידי לימוד מעמיק של מה שקורה בתחום שלכם בארץ ובעולם, גלו טרנדים וחידושים, אל תחכו שהשינוי ינהל את העסק שלכם תנהלו את השינוי לטובתכם!

בעל עסק, כולם עושים אותו דבר צריך לחשוב וליישם אחרת

כיועץ שיווקי דיגיטלי באפיקי מדיה מתקדמים, הנני שם מחשבה, תכנון, יישום וביצוע על התאמת פתרונות שיווק יצירתיים, ממוקדים במינימום עלות ומקסימום תוצאות לחברות ועסקים.

כל שקל שאתה שם נמדד על המדף ובקופה

יועץ שיווק ומכירות נמדד בכל חודש על פי הביצועים במכירות של החודש שעבר, זוהי אחריות גדולה שכל שקל שאתה משקיע יביא לך פי 4 לפחות, אני בנוי מזה שנים שבכול רגע בעולם עסקי תחרותי וצפוף, התמונה עשויה להתהפך ועליי להיות ערוך ומוכן עם פתרון אפקטיבי שיתן מענה מדוייק ויצירתי

פעילות הליבה שלך היא המנוע

תהליך יעוץ אסטרטגי שיווקי אפקטיבי בוחן את יעדי העסק, פעילות הליבה , צורכי הלקוח והיכן קהל היעד פוטנציאלי נמצא, ביצוע מחקר מתחרים, ניתוח שוק, ומכאן נבנה תוכנית קריאיטיב ומדיה איזה אפיקי פרסום ימקסמו את כל שקל שמשקיעים והגדלת מכירות ורווחיות העסק .

משה שמש ,מה הבידול והיתרון בעבודה איתי?

  • ניסיון מעשי בבניית מותגים, יצירת בידול, הפקת שפה פרסומית זכירה, בניית אופק לעסק, הטמעת תהליכי הגדלת מכירות, יצירת מודלים וכלי חשיבה!
  • ליווי שיווקי "בגובה העיניים" נעים, זורם, עם יצירתיות, ומחשבה מחוץ לקופסא
  • תוצאות בשטח, ניסיון מגוון בשיווק , הגדלת הכנסות בחברות ועסקים רבים
  • היכרות עם מגוון תחומים, ענפים וקטגוריות
  • מקסום תקציב פרסום ואפילו קטן ובניית מנגנון אפקטיביות באפיקי מדיה מדוייקים.
  • יד ביד להצלחה, ליווי אישי, מעשיר, פרטני, ענייני.

רוצה הצעת מחיר ליועץ אסטרטגי שיווקי? שיחת ייעוץ חינם

השאר/י פרטים והיועץ יחזור אליך בהקדם

השאר/י פרטים והיועץ יחזור אליך בהקדם